خبرنگاران عارف: ایران مردمی ترین حکومت را دارد

به گزارش مجله سی نوا، تهران - خبرنگاران - رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بر این باور هستیم که کشور ما مردمی ترین حکومت را دارد.

خبرنگاران عارف: ایران مردمی ترین حکومت را دارد

محمدرضا عارف روز آدینه با حضور در پای صندوق رای در حسینیه جماران و در جمع خبرنگاران گفت: همه امور و سرنوشت کشور را مردم یا به شکل مستقیم و یا به صورت غیرمستقیم معین می نمایند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اهمیت و نقش حضور مردم در انتخابات معین است و ما در جای جای مختلف قانون اساسی این شرایط را می بینیم.

عارف تاکید نمود: بنده نیز به عنوان یه شهروند وظیفه خود دانستم که پای صندوق های رای حاضر شده و حق شرعی و قانونی خود را بجا بیاوریم و ان شاء الله مردم حضور پور شوری را در این حماسه ملی خواهند داشت.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت 8 صبح امروز -آدینه - دوم اسفند در 208 حوزه انتخابیه - 6 هزار و 112 شعبه شهری، 577 شعبه روستایی و 461 شعبه سیار اخذ رای- برای معین 290 نماینده مجلس شورای اسلامی و معین7 نماینده مجلس خبرگان رهبری در 5 حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می گردد.

در این دوره از انتخابات 57 میلیون و 918 هزار و 159 نفر واجد شرایط رای دادن و 2 میلیون و 931 هزار و 766 نفر رای اولی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 433

به "خبرنگاران عارف: ایران مردمی ترین حکومت را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عارف: ایران مردمی ترین حکومت را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید