تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر شد

به گزارش مجله سی نوا، تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با الهام از دنیایی خیال انگیز و فانتزی منتشر شد.

تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر شد

به گزارش خبرنگاران و نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، سازنده تیزر جشنواره اسباب بازی گفت: با الهام از پوستر این رویداد به این ایده رسیدم که از نشان دادن بچه ها صرف نظر کنم و دنیایی فانتزی و خیال انگیز روی ابرها بسازم.

مقداد اخوان اضافه کرد: در این کار تنها به صدای هیاهوی بچه ها در حال بازی اشاره شده و سعی کردم شادی آن ها را با جنب وجوش اسباب بازی که سروکله شان از لابه لای ابرها پیدا می شود نشان دهم، گویی زیر ابرها جشنی برپاست.

او همچنین گفت: برای اجرا، از تکنیک دوبعدی و کات اوت استفاده شد و با کمک گرفتن از شخصیت ها و نمادهای پوستر جشنواره و چند شخصیت دیگر که خلق کردم، تیزر اجرا شد.

اخوان در ادامه توضیح داد: در نهایت غبار و مهی رنگین به تصویر اضافه کردم که به رویای تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی خیالی دل انگیز و ذهنی ببخشم.

او اضافه کرد: برای معرفی جشنواره نیز از معصومیت کلام بچه هاه استفاده کردم تا این روایت با صداقت و شفافیت بچه ها ادغام شود و همچنین به سادگی تصویر بیفزاید.

هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری به صورت گام به گام به دبیری آیدین مهدی زاده برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1687

به "تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیزر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید