تعبیر خواب عبادت و عبادتگاه

به گزارش مجله سی نوا، با تعبیر خواب عبادت، تعبیر خواب عبادتگاه (کنشت، کلیسا و...) و تعبیر خواب عبادت کردن در عبادتگاه همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب عبادت و عبادتگاه

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

سرویس سرگرمی - عبادت کردن همانگونه که در بیداری فرد را به خداوند متعال نزدیک می نماید دیدن آن در خواب نیکوست. همچنین این خواب می تواند ناشی از قصور و انجام کوتاهی در بعضی امور باشد. با تعابیر خواب عبادت و عبادتگاه در مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران همراه ما باشید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب عبادت کردن

محمدبن سیرین گوید: اگر بیند که حق تعالی را عبادت کرد، دلیل خیر صواب جهت آخرت کند. اگر غیرخدا را سجده کرد، تأویل به خلاف این بود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: عبادت کردن در خواب واکنش ترس از قصوری است که در انجام واجبات خویش داریم و این واحبات اعم است از دینی یا اخلاقی. هر نوع تکلیفی که به دوش ما نهاده شده و قصور نموده ایم که البته چنین تعبیری جنبه مذهبی آن بیشتر است.

یوسف نبی علیه السلام گوید:دیدن عبادت برداشتن معصیت بود

بیتون می گوید: دعا کردن در خواب، علامت رسیدن به اهداف می باشد.

تعبیر خواب عبادت کردن در عبادتگاه

ابن سیرین: اگر بیند که عبادت در مسجد یا در صومعه کرد، دلیل که خیرات بسیار کند. اگر درجایی مکروه کرد، تأویل به خلاف این بود.

مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینیم عبادت می کنیم خوب است به خصوص اگر در مسجد یا یکی از زیارتگاه ها باشد در ضمنً گویای این است که از این جهت قصور نموده ایم و کمبود داریم. این واقعیت را ضمیر ناخودآگاه ما گواهی می دهد. نماز خواندن در خواب بسیار خوب است.

تعبیر خواب عبادتگاه

بیتون می گوید:

  • مشاهده عبادتگاه در خواب، به معناى داشتن روزهاى خوب است.
  • اگر خواب ببینید که در مسجد یا کلیسایى مشغول عبادت هستید، علامت آن است که اقبال خوبى در انتظار شما است.

امام صادق (ع) می فرمایند: اگر درستکار هستی و در خواب ببینی که وارد کنشت (عبادتگاه یهودیان) شده ای، تعبیرش خوب می باشد، ولی اگر گناهکار و مفسد هستی تعبیر بدی دارد.

محمدبن سیرین گوید: اگر درخواب بیند که در کلیسا شد و سوی قبله اسلام نماز کرد، دلیل که توبه از گناه کند و دینش قوی گردد به سبب آن که کلیسا جای عبادت است.

منبع: setare.com
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 934

به "تعبیر خواب عبادت و عبادتگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب عبادت و عبادتگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید