باخ: تکلیف پرونده روسیه تا خاتمه سال روشن می گردد، بازیکنان NBA می توانند در المپیک توکیو شرکت نمایند

به گزارش مجله سی نوا، رئیس آلمانی کمیته بین المللی المپیک (IOC) از روشن شدن پرونده محرومیت 4 ساله روسیه تا سرانجام امسال میلادی اطلاع داد.

باخ: تکلیف پرونده روسیه تا خاتمه سال روشن می گردد، بازیکنان NBA می توانند در المپیک توکیو شرکت نمایند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری تاس روسیه، توماس باخ درمورد پرونده اختلافی آژانس دنیای ضددوپینگ (WADA) و روسیه که در دادگاه داوری ورزش تحت آنالیز واقع شده است، گفت: بسیار خوشحالم که اعلام کنم تکلیف این پرونده تا انتها امسال میلادی توسط دادگاه روشن می گردد.

روسیه پس از محرومیت 4 ساله میزبانی و شرکت ورزشکارانش در رقابت های ورزشی دنیا از سوی WADA به دادگاه دنیای ورزش شکایت کرد. طرفین هفته گذشته در جلسه این دادگاه اسناد خود را ارائه دادند.

رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: ما در جلسه اخیر IOC صحبتی درباره پرونده روسیه نکردیم. فقط یک گزارش دریافت کردیم که نمایندگان IOC در جلسه دادگاه حضور داشتند و موضع ما تشریح شد. به ما اطلاع دادند که تا انتها سال تکلیف پرونده روسیه روشن می گردد و این خبر خوبی است. این موضوع باعث می گردد هفت ماه پیش از آغاز المپیک توکیو بدانیم چه راه چاره هایی را انتخاب کنیم.

رئیس IOC درباره حضور بازیکنان NBA در المپیک توکیو اعلام کرد: خبرهای خوبی دریافت کردیم. کمیساریای NBA با اتحادیه بازیکنان برای آغاز فصل جدید در 2 دسامبر به توافق رسید. این زمان به بازیکنان بهترین لیگ بسکتبال دنیا اجازه می دهد در المپیک توکیو شرکت نمایند. این همان چیزی است که المپیک و بازیکنانش می خواهند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 960

به "باخ: تکلیف پرونده روسیه تا خاتمه سال روشن می گردد، بازیکنان NBA می توانند در المپیک توکیو شرکت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باخ: تکلیف پرونده روسیه تا خاتمه سال روشن می گردد، بازیکنان NBA می توانند در المپیک توکیو شرکت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید