کمیته آنالیز بهترین شیوه برگزاری امتحان در دانشگاه شیراز تشکیل شد

به گزارش مجله سی نوا، معاون آموزشی دانشگاه شیراز گفت: کمیته ای تشکیل شده و در حال آنالیز بهترین روش برای دریافت امتحان از دانشجویان در شرایط کنونی است.

کمیته آنالیز بهترین شیوه برگزاری امتحان در دانشگاه شیراز تشکیل شد

علی رضا افشاری فر، معاون آموزشی دانشگاه شیراز در تبادل نظر با خبرنگار مجله سی نوا، با اشاره به نحوه برگزاری امتحانات این دانشگاه گفت: این امر بستگی به فرایند گسترش ویروس کرونا دارد که آیا مسئولین ستاد مبارزه با کرونا در کشور به ما این اجازه را می دهند که حتی اگر شده به عنوان مثال برای چند هفته کوتاه در تابستان، حضور دانشجویان را در دانشگاه داشته باشیم و امتحانات به صورت حضوری برگزار کنیم یا نه.

افشاری فر عنوان نمود: اولویت اول ما امتحان حضوری است و باید ببنیم شیوع ویروس کرونا این اجازه را به ما میدهد یا نه. همچنین توصیه ما به اساتید این بوده با انجام تکالیف و پروژ های مختلف، سوال و جواب از دانشجویان و با دریافت امتحانات کوتاه ارزیابی آنان به صورت مستمر انجام گردد و درصدی از نمره را برای امتحان خاتمه ترم گذاشته گردد.

معاون آموزشی دانشگاه شیراز عنوان نمود: امیدواریم هرچه زودتر ویروس کرونا مهار گردد و ما بتوانیم به صورت حضوری امتحانات این ترم را برگزار کنیم. اگر این اتفاق نیفتد باید به دنبال راه چاره های دیگر باشیم که در این راستا، کمیته ای تشکیل شده است در حال آنالیز بهترین روش برای دریافت امتحان از دانشجویان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 590

به "کمیته آنالیز بهترین شیوه برگزاری امتحان در دانشگاه شیراز تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته آنالیز بهترین شیوه برگزاری امتحان در دانشگاه شیراز تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید