پرسپولیس روزهای سختی در پیش دارد، بازی آسان وجود ندارد

به گزارش مجله سی نوا، سهراب انتظاری در گفتگو با خبرنگاران در مورد شروع دوباره لیگ نوزدهم گفت: خوشحالم که قرار است دوباره لیگ شروع شود، شور و هیجان خاصی در بین علاقه مندان به این رشته پرطرفدار ورزشی به وجود می آید. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا، یا لیگ ها شروع شده یا تا چند روز آینده شروع خواهد شد. بنابراین باید دوباره شاهد بازی های حساس و بزرگ دنیا باشیم که علاقه مندان زیادی هم دارد.

پرسپولیس روزهای سختی در پیش دارد، بازی آسان وجود ندارد

وی افزود: لیگ ما هم از خاتمه خرداد آغاز خواهد شد. 9 هفته تا خاتمه لیگ باقی مانده و اعتقاد دارم با شرایطی که این روزها کشور پیدا کرده، کسب و کارها همه راه افتاده و تقریباً همه مردم روی به زندگی عادی آورده اند، لیگ باید آغاز شده تا هم علاقه مندان از فوتبال لذت ببرند و هم قهرمان و هم سقوط کنندگان مشخص شوند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شرایط تیم پرسپولیس گفت: سرخ پوشان تهرانی اختلاف و امتیاز بالایی نسبت به سایر تیم ها دارند و این یک نمره مثبت برای آنان خواهد بود. قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست البته خیلی ها این تیم را از الان قهرمان می دانند اما اعتقاد دارم یحیی و یارانش روزهای سختی را در پیش خواهند داشت.

انتظاری گفت: درست است که می گویند بازی های پرسپولیس آسان است اما در فوتبال، بازی آسان و ساده وجود ندارد خصوصاً وقتی به اواخر فصل نزدیک می شویم و تیم ها یا می خواهند سقوط نکنند یا به لیگ قهرمانان دست یابند. بنابراین کار ساده ای برای یحیی وجود ندارد و او باید با یک برنامه ریزی دقیق و یک تیم هماهنگ و آماده به مصاف حریفان رفته تا بتواند برای چهارمین سال پیاپی، جام قهرمانی را به هواداران هدیه کند.

وی در سرانجام گفت: البته سلامتی بازیکنان و خانواده های آنان از همه چیز مهمتر است. رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند تضمین کننده سلامتی بازیکنان باشد. همه باید دست به دست هم دهیم تا با رعایت کامل مسائل بهداشتی، لیگ نوزدهم را به خاتمه برسانیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 718

به "پرسپولیس روزهای سختی در پیش دارد، بازی آسان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس روزهای سختی در پیش دارد، بازی آسان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید