نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد

به گزارش مجله سی نوا، سخنگوی ستاد انتخابات کشور با تاکید بر این که نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد، گفت: اگر مواردی از تبلیغات زودرس وجود داشته باشد، قوه قضاییه و هیات نظارت ستاد انتخابات به آن رسیدگی می نمایند.

نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

سیداسماعیل موسوی در گفت وگو با مجله سی نوا درباره آخرین فعایت های ستاد انتخابات کشور برای اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فرمانداران و بخشداران در حال معین شعب حوزه های انتخابیه هستند و پس از معین شعب، اعضای شعبه ها نیز توسط فرمانداران و بخشداران معین می شوند. هنوز تعداد شعب سراسر کشور نهایی نشده است و هرگاه معین شعب توسط فرمانداران و بخشداران نهایی گردد، تعداد شعب معین و اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: دوره های آموزشی ستاد انتخابات کشور ادامه دارد و برای مربیان انتخابات، دوره آموزش های نهایی برگزار می گردد تا آنها آموزش ها را به اعضای هیات های اجرایی وشعب منتقل نمایند.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه شورای نگهبان اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان را روز 22 بهمن به وزارت کشور اعلام می نماید، توضیح داد: روز 23 بهمن نیز فرمانداران این اسامی را اعلام خواهند کرد. وزارت کشور منتظر شورای نگهبان برای اعلام این اسامی است.

موسوی درباره تعداد واجدین شرایط رای دادن در انتخابات اظهار کرد: در حال دریافت این اطلاعات به تفکیک استان ها، شهرستان ها و حوزه های انتخابیه هستیم و پس از نهایی شدن، این آمار اعلام خواهد شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین تاکید نمود: احراز هویت رای دهندگان صددرصد الکترونیکی خواهد بود اما هنوز درباره استفاده از صندوق الکترونیکی با شورای نگهبان به توافق نرسیده ایم ونشست های ما با شورای نگهبان ادامه دارد.

وی در خاتمه با بیان اینکه هیات بازرسی ستاد انتخابات کشور نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس دارد، گفت: اگر مواردی از تبلیغات زودرس وجود داشته باشد، قوه قضاییه و هیات نظارت ستاد انتخابات به آن رسیدگی می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 337

به "نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت مستمری بر تبلیغات زودرس انتخاباتی وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید