مهدی: افزایش فضا ها و سرانه ورزشی در سال 1400 ، تخصیص اعتبارات مهمترین دغدغه در حوزه تربیت بدنی خبرنگاران

به گزارش مجله سی نوا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: اگر اعتبارات کمک کند ممکن است هدف اصلی که افزایش فضا های ورزشی و سرانه های ورزشی است در سال 1400 محقق گردد.

مهدی: افزایش فضا ها و سرانه ورزشی در سال 1400 ، تخصیص اعتبارات مهمترین دغدغه در حوزه تربیت بدنی خبرنگاران

رضا مهدی، معاون دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به مهمترین برنامه های حوزه دانشجویی در سال جدید گفت: اهم برنامه های دانشگاه فنی و حرفه ای در سال جدید در حوزه مشاوره است که طبق روال مشاوره دانشجویان در مسائل مختلف در سال جدید انجام می گردد و کوشش می کنیم که در حوزه های تخصصی و مسائل بتوانیم بیشتر به دانشجویان مشاوره بدهیم.

وی در مورد حوزه تربیت بدنی اضافه نمود: اگر اعتبارات کمک کند ممکن است هدف اصلی که افزایش فضا های ورزشی و سرانه های ورزشی است در سال 1400 محقق گردد. بر اساس برنامه ریزی ها از سال 97، اضافه شدن 110 زمین چمن مصنوعی را به بخش تربیت بدنی دانشگاه های فنی و حرفه ای مصوب کردیم که تا امروز 20 زمین چمن راه اندازی و افتتاح شده است.کوشش خواهیم کرد سال جدید تعداد بیشتر با کیفیت بالاتری زمین های چمن را اضافه و افتتاح کنیم و شرایط دانشگاه را در حوزه تربیت بدنی ارتقا دهیم.

مهدی افزود: در حوزه های مختلف دانشجویی برنامه ریزی هایی اجرا شده، اما باید ببینیم که اعتبارات چگونه اختصاص پیدا می نماید که بتوانیم بر این اساس اقدامات لازم را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1211

به "مهدی: افزایش فضا ها و سرانه ورزشی در سال 1400 ، تخصیص اعتبارات مهمترین دغدغه در حوزه تربیت بدنی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: افزایش فضا ها و سرانه ورزشی در سال 1400 ، تخصیص اعتبارات مهمترین دغدغه در حوزه تربیت بدنی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید