مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

به گزارش مجله سی نوا، در بالای کانالهای اصلی شوت زباله از کلاهک گردان استفاده میکنند. کلاهک گردان باعث مکش بوی نامطبوع داخل کانالها به بیرون از کانال میگرددالبته استفاده از اگزاست فن مناسب برای طول کانالها بسیار کارآمد تر از کلاهک گردان میباشد.

مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

دریچه های شوت زباله به گونه ای ساخته میگردد که دستگیره آن با خمکاری بر روی بدنه یک تکه بوجود می آید.دریچه های شوتینگ زباله بصورت وزنه ای بوده و با رها کردن دستگیره درب بسته میگردد. ابعاد دریچه های سیستم کمی از قطر کانال های اصلی کوچکتر ساخته میگردد که از انداختن زباله نا متعارف و بزرگ جلوگیری کند.

سیستم شوتینگ زباله کانال های شوت زباله در ساختمان های بلند مرتبه از ورق استیل استنلس با ضخامت 0,8 یا ا میلیمیتر ساخته میگردد که گاهی بعلت پایین آوردن هزینه و قیمت شوتینگ زباله از ورق فولادی و گالواهمه استفاده میکنند.

نوع دوم، سیستم با جدا کننده زباله در مبداء می باشد در واقع در این سیستم کانال از دو قسمت جهت راهنمایی زباله های تر و زباله های خشک بصورت جداگانه تشکیل شده است و در ابتدا زباله ها بصورت جداگانه به سمت سطل مخصوص خود راهنمایی می شوند و براحتی زباله های قابل بازیافت بصورت جداگانه جمع آوری می گردند ومی توانند مجددا به چرخه بازیافت باز گردند.

منبع مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1483

به "مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با سیستم شوتینگ زباله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید