مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: سرمربی جدید ذوب آهن تا 48 ساعت آینده مشخص می شود

به گزارش مجله سی نوا، گروه استان ها- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در واکنش به نامعین بودن شرایط سرمربی ذوب آهن پیش از دیدار در لیگ برتر گفت: سرمربی تیم ظرف 48 ساعت آینده معین و معرفی می شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: سرمربی جدید ذوب آهن تا 48 ساعت آینده مشخص می شود

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، جواد محمدی در حاشیه مجمع هیئت فوتبال اصفهان درباره شرایط سرمربی کروات این تیم گفت: این مربی قرارداد یک و نیم ساله داشته و با توجه به تعهدی که زمان خروج از کشور به ما داشته موظف به بازگشت به ایران بوده است.

وی افزود: باشگاه هم موظف بوده برای وی بلیت تضمین شده تهیه کند، با توجه به محدودیت های پروازی به وجود به آمده به دلیل شیوع کرونا تلاش همکاران نتیجه داد و بلیت تضمین شده تهیه کردیم و استعلام های لازم را از پلیس فدرال آلمان و هواپیمایی قطری گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: متاسفانه وی تمکین نکرد و به ایران بازنگشت و علت آن را نیز ترس از کرونا و شیوع زیاد آن در کشورمان عنوان کرده اما این ها دلیل و پاسخ منطقی در برابر قرارداد و باشگاه ذوب آهن نبوده و بلافاصله مراتب را پیگیری قانونی کردیم تا وی به صورت رستمی و کتبی گفت نمی تواند به ایران بازگردد و پیشنهاد فسخ را به طور رسمی گفت.

وی شرح داد: بلافاصله این مورد را در هیئت مدیره باشگاه طرح موضوع کرده و ابعاد آن بررسی شد و تکلیف این سرمربی در هیئت مدیره برای احقاق حقوق باشگاه مصوب شد، ما در این موضوع کوتاه نمی آییم و در آینده نزدیک نتایج آن را اعلام می کنیم.

محمدی درباره انتخاب سرمربی جدید گفت: خوشبختانه تمرینات ما به موقع آغاز شده و بازیکنان در زمان شرایط تعطیلی انفرادی تمرین کرده بودند و در یک ماه گذشته به جز سرمربی به صورت دقیق کار را پیش برده اند و بازیکنان آمادگی به نسبت قابل قبولی دارد و با قدرت تمرین می کنند و دیروز هم بازدیدی از تمرین داشتیم.

وی گفت: تکلیف سرمربی در 48 ساعت آینده مشخص می گردد و سخنگوی باشگاه به اطلاع عموم می رساند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره شیطنت برخی رسانه ها در ارتباط با انتشار قرارداد ارسلان مطهری و رادولوویچ گفت: با توجه به طبقه بندی نامه ها و قراردادها ما موافق انتشار آن ها به شکل ناصحیح نبوده ایم و بررسی ها در قسمت های مختلف در حال انجام است که این موضوع داخلی بوده یا از موارد بیرونی باشگاه اتفاق افتاده است.

وی افزود: به طور قطع در آینده ای نزدیک نتایج مشخص می گردد و به صورت کاملاً قانونی برخورد می کنیم، بنده به شخصه اعتقاد دارم دلیلی ندارد مسئله ای را از افکار عمومی پنهان کنیم، حق افکار عمومی است که این قراردادها را بدانند، هنر مدیریت باید این باشد که قراردادی داشته باشد که از آن دفاع کند.

محمدی گفت: قرارداد رادولویچ که منتشر شده من را شادمان کرده و به استناد همین قراردادی که امضا شده می توانیم از حق ذوب آهن دفاع کنیم، قرارداد ارسلان مطهری پیش از مدیریت بنده انعقاد شده بوده و منعی برای انتشار آن نداریم و بگذارید مردم بدانند به چه شکلی قرارداد منعقد شده است.

وی درباره اینکه گفته می گردد 2 بازیکن خارجی ذوب آهن هم همراه سرمربی این تیم به ایران نیامده اند، شرح داد: تنها بیدف به ایران نیامده و مارکویچ از ایران خارج نشده و داخل ایران در این مدت تمرین کرده، بیدف هم موظف به بازگشت است و درصورت بازگشت عواقب آن به خودش باز می گردد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به سوالی درباره عدم برگزاری جلسات هیئت مدیره و شائبه اختلاف در هیئت مدیره گفت: این مورد را تکذیب می کنم و روز گذشته جلسه داشتیم و اختلاف درونی وجود ندارد و همه همسو و همفکر تلاش می کنیم که ذوب آهن پیروز تر از قبل باشد و در ماه های اخیر جلسه به صورت مجازی برگزار شده و لحظه به لحظه ارتباط داشتیم و به دلیل کرونا جلسه فیزیکی برگزار نشده است.

وی درباره شرایط دیگر تیم های باشگاه ذوب آهن که گفته می گردد در سال جاری فعالیتشان متوقف می گردد، گفت: ما تیمی را حذف نکرده ایم و در آخرین برنامه تلویزیونی هم گفتیم که همه تیم ها به صورت کامل به کار خود ادامه می دهند.

168، ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 740

به "مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: سرمربی جدید ذوب آهن تا 48 ساعت آینده مشخص می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل باشگاه ذوب آهن: سرمربی جدید ذوب آهن تا 48 ساعت آینده مشخص می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید