ماجرای 30 میلیارد پول بلوکه شده باشگاه استقلال چیست؟

به گزارش مجله سی نوا، در چند روز اخیر، مساله کارگزار جدید باشگاه استقلال و شکایت کارگزار قبلی این باشگاه به سوژه روز رسانه ها تبدیل شده است. در حال حاضر باشگاه استقلال در کوشش است که بتواند با کارگزار جدید خود به یک قرارداد نهایی برسد، اما مشکل اصلی انجام شدن این قرارداد، شکایت کارگزار قبلی از باشگاه استقلال است.

ماجرای 30 میلیارد پول بلوکه شده باشگاه استقلال چیست؟

مهدی نوروزی معاون مالی باشگاه استقلال در این رابطه، گفت: ما با کارگزار جدید خود تفاهم نامه ای امضا کردیم که مرحله قبل انعقاد قرارداد به شمار می آید. در این قرارداد سقف و کف پرداختی تعیین شده و یک ضمانت نامه بانکی برای انتخاب این کارگزار در در نظر گرفته شده است. این درحالی است که این کارگزار قبل و بعد از این تفاهم نامه، پرداختی هایی به باشگاه استقلال داشته است.

او ادامه داد: کارگزار جدید باشگاه، قصد داشت تا با مذاکره با یک بانک عامل مبلغ 30 میلیارد تومان به عنوان علی الحساب به باشگاه انتقال دهد تا بعد از اینکه این پول پرداخت شد، از محل درآمد، این پول مستهلک گردد، اما با توجه به شکایت قبلی کارگزار قبلی باشگاه استقلال، این مساله به وقوع نپیوست و دایره حقوقی بانک عامل تصمیم گرفت تا این مبلغ را به باشگاه واریز نگردد.

نوروزی در خاتمه اظهار داشت: در حال حاضر کوشش باشگاه استقلال بر این است که بتواند با حل کردن مشکل کارگزار قبلی اش، بتواند مسائل کارگزار جدید خود را رفع کند این کارگزار بتواند اقدامات مختلف خود را در مورد درآمدزایی برای باشگاه استقلال انجام دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 707

به "ماجرای 30 میلیارد پول بلوکه شده باشگاه استقلال چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای 30 میلیارد پول بلوکه شده باشگاه استقلال چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید