فیفا خیال پرسپولیس را در پرونده دستیار کالدرون راحت کرد

به گزارش مجله سی نوا، به گزارش خبرنگاران، سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: تیم مدیریت باشگاه پیروز شد یکی از پرونده های خطرناک پیرامون این باشگاه در فیفا را زودتر از آن که به حکم نهایی برسد، مختومه کند.

فیفا خیال پرسپولیس را در پرونده دستیار کالدرون راحت کرد

وقتی حکم نهایی با اخطار جرایم بعدی به خاطر پرونده شکایت اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس به ایمیل باشگاه رسید، جعفر سمیعی، مجید صدری و ابراهیم شکوری به فکر یافتن راهکار افتادند تا به سرعت این بدهی پرداخت شود. این اتفاق، بخش اول ماجرا بود.

در شرایط تحریم ظالمانه علیه ایران، جابجایی پول از کشورمان به حساب های خارجی بسیار سخت است ولی باشگاه توانست با سرعت قابل توجهی، کار تسویه حساب با اینیگو را پیش ببرد.

در مرحله بعد، نیاز بود تا تاییدیه پرداخت پول و رسید نشستن در حساب مربی مورد اشاره، توسط وکیل این مربی به فیفا ارسال شود که این فرایند چیزی حدود 10 روز طول کشید.

در نهایت تیم مدیریتی پرسپولیس پیروز شد قبل از آنکه پرونده به شکل حقوقی درآمده و دردسرهای جدیدی از جمله جریمه های اقتصادی بیشتر یا ریسک بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی را برای باشگاه به همراه داشته باشد، از مانع بزرگی که پیش روی خود داشت عبور کرده و پول اینیگو را به حسابش واریز کند.

عصر روز پنجشنبه، ساعاتی پس از تثبیت برد مهم سرخپوشان مقابل تراکتور در تبریز، تاییدیه واریز پول از سوی فیفا به باشگاه ایمیل شد تا یک پرونده خطرناک دیگر در شرایط بحران اقتصادی پرسپولیس، توسط جعفر سمیعی و همکارانش مختومه شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1128

به "فیفا خیال پرسپولیس را در پرونده دستیار کالدرون راحت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا خیال پرسپولیس را در پرونده دستیار کالدرون راحت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید