علی موسوی: سعادتمند نباید به دنبال پول وزارت ورزش باشد، بدهی ها مثل بختک روی استقلال افتاده است

به گزارش مجله سی نوا، بازیکن پیشین استقلال می گوید باید هر چه سریع تر بدهی های موجود در این تیم ریشه کن بشود.

علی موسوی: سعادتمند نباید به دنبال پول وزارت ورزش باشد، بدهی ها مثل بختک روی استقلال افتاده است

علی موسوی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با مجله سی نوا، درباره تغییرات جدید آبی پوشان پایتخت و انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: این اتفاق را به فال نیک می گیریم. ما شنیدیم که آقای سعادتمند مدیر خوبی بوده است اما اگر بخواهد بشیند و منتظر کمک های مالی از طرف بالا باشد، مثل بقیه مدیرها می شود که در این چند سال اخیر حضور داشتند و منتظر رسیدن پول از وزرات ورزش بوده اند.

او ادامه داد: وقتی پول به باشگاه نرسد، همه برنامه ها بهم می ریزد. نه اردویی برگزار می شود و نه بازیکنی می توان گرفت. آقای سعادتمند اگر می خواهد روی پول وزارت تکیه کند عواقب مدیرعامل پیشین گریبانگیرش خواهد بود و باید به دنبال منابع مالی باشد بدهی های باشگاه را به موقع پرداخت کند تا مسائل روحی و روانی باشگاه بهم نخورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: رویکرد باشگاه باید طوری باشد که بتواند در اسرع وقت بدهی ها را صاف کند. در این مساله تاثیر روحی روانی روی تیم بسیار مشاهده می شود. پشت گوش انداختن این مساله برای باشگاه عواقب دارد. به نظر من اولین کاری که باید انجام شود این است که مبلغی را جدا کنند و بدهی ها را ریشه کن کنند چون بدهی ها مثل بختک روی استقلال افتاده است و باید هر چه سریع تر برطرف شود.

موسوی درباره اختلافاتی که میان فرهاد مجیدی و کادر مدیریتی جدید باشگاه استقلال وجود دارد گفت: هنوز نه به بار است نه به دار است. نمی دانم این اختلافات از کجا پیش نیامده است. هنوز اتفاقی نیفتاده است که بخواهد اختلافی پیش بیاید. او شاید با کادر قبلی راحت تر بوده و قول هایی داده شده بود که مجیدی روی آن ها حساب کرده بود. اما با وجود این کادر مدیریتی جدید فرهاد به عنوان مربی باید حرفه ای عمل کند و باید ببیند که برنامه باشگاه چیست و تابع آن برنامه باشد و کار خودش را انجام دهد. چون اگر فرهاد وارد این مسائل بشود، بازیکنان به خوشان اجازه می دهند در این رابطه به خودشان اجازه دخالت دهند.

او تاکید کرد: وقتی مدیریت ضعیف باشد، همه به خودشان اجازه می دهند از قول خودشان حرف بزنند اما اگر مدیریت باقدرت جلو برود، کسی به خودش اجازه نمی دهد که درباره مدیریت حرفی بزند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در خاتمه گفت: باید مدیرعامل جدید استقلال پول داشته باشد تا مسائل را برطرف کند که منابع مالی را وارد باشگاه کند. همه باید به باشگاه کمک کنند. از مدیریت تا بازیکنان و کادر فنی همه باید دست به دست هم بدهند تا استقلال از این بحران بیرون بیاید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 566

به "علی موسوی: سعادتمند نباید به دنبال پول وزارت ورزش باشد، بدهی ها مثل بختک روی استقلال افتاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی موسوی: سعادتمند نباید به دنبال پول وزارت ورزش باشد، بدهی ها مثل بختک روی استقلال افتاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید