شکایت عجیب زن جوان از شوهر21 ساله اش

به گزارش مجله سی نوا، دو روز قبل زن جوانی به نام ثریا به کلانتری 158 کیانشهر رفت و از شوهر 21 ساله اش به نام سلمان شکایت کرد . وی به مأموران گفت: من چهار سال قبل با سلمان ازدواج کردم و حالا صاحب دو فرزند هستیم. دختر کوچکم یک سال و نیمه است. چند روز بود دخترم رفتارهای عجیبی از خودش نشان می داد که از دیدن آن تعجب نموده بودم. من علت این رفتارهای عجیب را از او پرسیدم که با زبان بچگانه به من فهماند پدرش او را آزار داده است.

شکایت عجیب زن جوان از شوهر21 ساله اش

از عینک ریبن سبز دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

خراسان:این زن ادامه داد : مدتی بود که به رفتارهای شوهرم مشکوک شده بودم اما نمی خواستم حقیقت را باور کنم .حالا که متوجه شده ام به دختر خردسالم رحم ننموده و او را آزار داده است، می خواهم حقیقت را بگویم. او قبلا هم دختر 5 ساله همسایه را آزار داده بود و با خواهرزاده نوجوان خودش نیز رابطه پنهانی دارد.

با این شکایت، مرد جوان به کلانتری احضار شد و اتهاماتش را انکار کرد. با توجه به فجیع بودن اقدامات این مرد، پرونده وی برای رسیدگی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و سلمان دیروز در جلسه تحقیق خودش را بی گناه خواند.

وی گفت: من نصاب کابینت هستم. صبح ها از ساعت 8 به محل کارم می روم و ساعت 22 به خانه برمی گردم. من اصلا با دخترم در خانه تنها نبودم که بتوانم چنین بلایی را سر او بیاورم.

این مرد ادامه داد: از وقتی فرزند دوم مان متولد شده، رفتارهای همسرم تغییر نموده است و مدام با من بد خلقی می نماید. او مدتی است به خانه عمه اش رفت و آمد دارد و این دروغ ها را عمه اش به او یاد داده تا علیه من مطرح کند.همسرم چند روز پیش قهر کرد و به خانه عمه اش در کیانشهر رفت و حالا علیه من شکایت نموده است.

سلمان درباره درگیری با همسرش به قضات گفت: چند روز پیش همسرم دختر یک و نیم ساله مان را کتک زد و من که از رفتار همسرم عصبانی شده بودم، با او درگیر شدم. همسرم همان موقع قهر کرد و از خانه بیرون رفت.چندبار با او تماس گرفتم تا به خانه برگردد اما قبول نکرد تا این که خودش با من تماس گرفت و گفت می خواهد با من آشتی کند. همسرم به همین بهانه مرا به کلانتری کشاند و تحویل پلیس داد.

این مرد درباره اتهام رابطه پنهانی با خواهرزاده اش نیز گفت: چون من رابطه خوبی با خواهرزاده نوجوانم داشتم،همسرم به این ماجرا حسادت می کرد.به همین دلیل مدت دوسال است با خواهر وخواهرزاده ام قطع رابطه نموده ام اما حالا همسرم ادعا نموده من با خواهرزاده ام رابطه داشته و او را آزار داده ام.

با سرانجام اظهارات سلمان، قضات ادامه جلسه تحقیق را به روزهای بعد موکول کردند تا زن جوان به دادگاه احضار گردد و به تشریح شکایت اش بپردازد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 246

به "شکایت عجیب زن جوان از شوهر21 ساله اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت عجیب زن جوان از شوهر21 ساله اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید