سیدجلال حسینی: مدیر سابق پرسپولیس باید دادگاهی گردد، پول پرواز پرسپولیس به اهواز را دادم

به گزارش مجله سی نوا، ما در فوتبال کمیته انضباطی و کمیته اخلاق داریم که خیلی راحت بازیکنان را محروم می نمایند، اما به نظر من ما باید کمیته ای هم برای عملکرد مدیران داشته باشیم و آنها هم باید جوابگوی عملکردشان باشند، نه اینکه خیلی راحت بروند و پاسخی هم بابت کارهایی که کردند، ندهند. کسی هم جوابگوی ما فوتبالیست ها نیست، اما تا حرفی می زنیم ما را محروم می نمایند، ولی بعضی مدیران خیلی راحت بدترین ضربه ها را می زنند و بعد سمت های بهتر می گیرند.

سیدجلال حسینی: مدیر سابق پرسپولیس باید دادگاهی گردد، پول پرواز پرسپولیس به اهواز را دادم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیرعامل قبلی باشگاه بابت اقداماتی که نموده باید دادگاهی گردد، اما در یک فدراسیون دیگر مسئولیت می گیرد!

سیدجلال حسینی در گفت وگو با فارس، در مورد وضعیت باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر، گفت: کار واقعا سخت است و به نظر من مدیرعامل باشگاه باید کوششش را بیشتر کند تا بتوانیم به پیروزیت برسیم. شرایطی که ما در آن قرار داریم، شرایطی سختی است و برای پیروز شدن باید کوشش بیشتری انجام داد.

وی با انتقاد از وضعیت بازیکنان فوتبال و اینکه حمایتی از فوتبالیست ها نمی گردد، گفت: متأسفانه دست بازیکنان به هیچ جا بند نیست و کسی برای آنها کاری نمی کند. من طلب های زیادی دارم، اما نه دستمان به جایی بند است، نه زوری داریم که طلب هایمان را بگیریم و جالب اینجاست که باید مالیات این طلب های نگرفته را هم بدهیم. الان باشگاه نفت تهران کجاست؟ بازیکنان و مربیانی که از این باشگاه طلب دارند باید چه نمایند؟ خیلی راحت باشگاه نفت تهران را منحل کردند و کسی هم جوابگوی طلبکاران نیست.

کاپیتان تیم پرسپولیس اضافه کرد: من از زمان مدیرعاملی محمد رویانیان از پرسپولیس طلب دارم، اما این مدیران به فوتبال می آیند، کار می نمایند و بعد هم می روند بدون اینکه کسی از آنها بابت عملکردشان پاسخی بخواهد. در زمان مدیرعاملی او در پرسپولیس من پول پرواز به اهواز را دادم و حتی مبلغی هم به باشگاه قرض دادم، اما جالب اینجاست که همین پول من را که به باشگاه قرض داده بودم، به من پس دادند اما آن را جزو مطالبات من زدند! جالب اینجاست که من باید مالیات این پول را هم بدهم، اما دستم به جایی نمی رسد که بتوانم پولم را بگیرم. متأسفانه در این بین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم هیچ کاری برای فوتبالیست ها انجام نمی دهند.

حسینی اضافه کرد: ما در فوتبال کمیته انضباطی و کمیته اخلاق داریم که خیلی راحت بازیکنان را محروم می نمایند، اما به نظر من ما باید کمیته ای هم برای عملکرد مدیران داشته باشیم و آنها هم باید جوابگوی عملکردشان باشند، نه اینکه خیلی راحت بروند و پاسخی هم بابت کارهایی که کردند، ندهند. کسی هم جوابگوی ما فوتبالیست ها نیست، اما تا حرفی می زنیم ما را محروم می نمایند، ولی بعضی مدیران خیلی راحت بدترین ضربه ها را می زنند و بعد سمت های بهتر می گیرند.

کاپیتان تیم پرسپولیس با انتقاد از شیوه مدیریت بعضی از مدیران در فوتبال، گفت: شما ببینید مدیرعامل قبلی پرسپولیس کجاست؟ او که به دلیل اقداماتی که انجام داده باید دادگاهی گردد، حالا می بینیم که در یک فدراسیون پست می گیرد. واقعاً چرا باید چنین اتفاقی رخ بدهد؟ این فرد هیچ کاری برای پرسپولیس انجام نداد و به خاطر اقداماتی که کرد و کارهایی که انجام داد، باید در دادگاه جوابگوی اعمالش باشد، اما می بینیم که در یک فدراسیون دیگر مسئولیت می گیرد و اینگونه به ریش ما می خندند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 130

به "سیدجلال حسینی: مدیر سابق پرسپولیس باید دادگاهی گردد، پول پرواز پرسپولیس به اهواز را دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال حسینی: مدیر سابق پرسپولیس باید دادگاهی گردد، پول پرواز پرسپولیس به اهواز را دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید