سعیدی: مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه بمانند

به گزارش مجله سی نوا، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: مردم برای جلوگیری از ابتلا به کرونا و گسترش آن به توصیه های بهداشتی عمل نموده و در خانه بمانند.

سعیدی: مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه بمانند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

فاطمه سعیدی در گفت وگو با مجله سی نوا اظهار کرد: مسئولان و رسانه ها بارها بر لزوم ماندن در منزل و عدم حضور در مکان های شلوغ برای پیشگیری از ابتلا به کرونا تاکید نموده اند لذا پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس نیازمند هیچ کار جدیدی نیست. حرف همان است که بارها گفته شده و باید همه ما به دقت موارد بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه با رعایت توصیه های مربوط به پیشگیری از کرونا سریعتر به شرایط عادی باز می گردیم، اضافه کرد: امروز بسیاری از کسب و کارها متاثر از این موضوع است. نوروز و رسومات و برنامه های همه مردم دچار آسیب شده پس همه باید یاری کنیم تا به شرایط عادی برگردیم.

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه نظام تصمیم گیری ما در این حوزه دچار مسائل جدی است اضافه کرد: وقتی برای تغییر ساعت کاری ادارات آن هم تنها در یک استان چنین دچار سردرگمی هستیم معلوم است در موضوعات دیگر چه اتفاقی می افتد. متاسفانه موازی کاری و تصمیمات نسنجیده باز هم باعث کاهش اعتماد مردم شده است.

سعیدی در سرانجام گفت: امروز در حالی ورود به چندین استان برای پیشگیری از کرونا ممنوع شده که می شد همین محدودیت ها را برای استان قم اعمال کرد، اتفاقی که رخ نداد و در نهایت امروز همه متوجه ضرورت آن شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 371

به "سعیدی: مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه بمانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه بمانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید