سعادتمند: باشگاه عظیم استقلال را مدیون 10 میلیارد تومان نمی کنیم، کسانی می توانند یاری نمایند که امتیاز بیشتری بدهند

به گزارش مجله سی نوا، احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: کسانی می توانند به باشگاه استقلال یاری نمایند که امتیاز بیشتری بدهند.

سعادتمند: باشگاه عظیم استقلال را مدیون 10 میلیارد تومان نمی کنیم، کسانی می توانند یاری نمایند که امتیاز بیشتری بدهند

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله سی نوا، احمد سعادتمند درباره شرایط این روزهای باشگاه استقلال، گفت: چند روزی است که میزبان پیشکسوتان هستیم که به ما افتخار دادند و به خانه خودشان آمدند. امروز نیز میزبان خانواده مرحوم پورحیدری بودیم و امیدوارم کنار این عزیزان بتوانیم لحظات خوبی رقم بزنیم.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی و پرونده های استقلال در فیفا گفت: از 16 فروردین که توفیق حضور و آغاز کار در استقلال را داشتیم، با رعایت مباحث حقوقی و قانونی کارها را آنالیز کردیم و از کسانی که رزومه دارند با افراد حقیقی و حقوقی وارد مذاکره شدیم. ما به خاطر یک میلیارد تومان، باشگاه را هرگز 10 میلیارد تومان زیر سوال نمی بریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه بزرگی مثل استقلال مدیون 10 میلیارد نخواهد شد. از کسانی که صادقانه و عاشقانه استقلال را دوست دارند، خواستیم یاری نمایند. کسانی نیز می توانند یاری نمایند که امتیاز بیشتری به استقلال بدهند. این نوید را به طرفداران می دهم با همه قدرت و توان و به یاری پیشکسوتان بتوانیم نتایج خوب و در شان استقلال کسب کنیم.

سعادتمند درباره اینکه چه زمانی مطالبات بازیکنان پرداخت می گردد، گفت: طبق آن چیزی که گفتیم، سعی می کنیم انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 597

به "سعادتمند: باشگاه عظیم استقلال را مدیون 10 میلیارد تومان نمی کنیم، کسانی می توانند یاری نمایند که امتیاز بیشتری بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعادتمند: باشگاه عظیم استقلال را مدیون 10 میلیارد تومان نمی کنیم، کسانی می توانند یاری نمایند که امتیاز بیشتری بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید