سئول : کرونا اون را خانه نشین نموده بود

به گزارش مجله سی نوا، کره جنوبی می گوید که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به علت شیوع ویروس خطرناک کرونا حضور خود در انظار عمومی را کاهش داده است.

سئول : کرونا اون را خانه نشین نموده بود

جهت دریافت خدمات نقاشی کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی روز چهارشنبه گزارش کرد به دنبال غیبت سه هفته ای رهبر کره شمالی در ملاء عام، برآورد ها و شایعات فراوانی پیرامون این موضوع از جمله جراحی رهبر کره شمالی و وخامت جسمانی او شکل گرفت اما حالا سرویس جاسوسی کره جنوبی در تازه ترین موضع گیری خود گفته است رهبر کره شمالی ظاهرا هیچ عمل جراحی انجام نداده و به دلیل نگرانی از کرونا کمتر دیده شده است.

سرویس اطلاعاتی کره جنوبی به نمایندگان مجلس گزارش نموده است اطلاعاتی که اثبات کننده عمل جراحی رهبر کره شمالی باشد وجود ندارد ولی مساله شیوع کرونا و نگرانی از این بابت مطرح است.

او از روز 11 آوریل (23 فروردین) تا شنبه 13 اردیبهشت از حضور در انظار عموم غایب بود کیم انتها از یک کارخانه کود شیمیایی بازدید کرد.

پیش از این هم وزارت وحدت کره جنوبی که مدیریت بر روابط دو کره را برعهده دارد تاکید نموده بود حضور کمتر کیم در ملاء عام طبیعی است زیرا کره شمالی درگیر برنامه پیشگیری از کرونا است.

افزون بر این موسسه مطالعات راهبردی و بین المللی آمریکا گزارشی منتشر نموده است مبنی بر اینکه تسهیلاتی که در نزدیکی فرودگاه پیونگ یانگ ردیابی شده، با برنامه موشک های بالستیک کره شمالی مرتبط است.

گزارش خاطر نشان می نماید که این تسهیلات می تواند نگهدارنده بزرگترین موشک های بالستیک قاره پیمایی باشد که حتی قادر به هدف قرار دادن آمریکا است.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 573

به "سئول : کرونا اون را خانه نشین نموده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سئول : کرونا اون را خانه نشین نموده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید