زمان عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس در بورس اعلام شد

به گزارش مجله سی نوا، آخرین جلسه درباره خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حاکی از این است که احتمالا تا سه ماه آینده سهامداران بازار سرمایه می توانند شاهد عرضه اولیه سرخابی ها باشند.

زمان عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس در بورس اعلام شد

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان امروز جزییاتی از نشست خصوصی سازی دو باشگاه پایتخت (استقلال و پرسپولیس) منتشر نموده و نوشته که این جلسه مطابق هر هفته در سالن اجتماعات این وزارتخانه برگزار شده است.

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این نشست با اشاره به برپایی این جلسات به طور منظم شرح داد که این نشست های تخصصی باهدف پیگیری فرایند خصوصی سازی و رصد اقدامات لازم در این خصوص، برگزار می گردد.

او با مثبت خواندن نتایج این جلسات که با حضور مسئولان سازمان خصوصی سازی، بورس و فرابورس، مدیران عامل دو باشگاه، معاونان و مدیران کل وزارت ورزش و جوانان برگزار می گردد، گفت: در هفته های گذشته، مستندسازی ها، آنالیز حساب های اقتصادی و ساماندهی بخش های مختلف استقلال و پرسپولیس با قوت و قدرت پیگیری شد.

وزیر ورزش و جوانان نظارت مسئولان خصوصی سازی را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: با تعامل و پیگیری آنها به مراحل حساس و معین کننده ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه نزدیک شده ایم.

وی اضافه کرد: تا سه ماه آینده، براساس مصوبه هیأت عالی واگذاری (18 فروردین 99) برنامه را پیش می بریم و کوشش می کنیم تا در این باره زمانی اقدامات لازم را صورت دهیم.

وی تهیه اسناد و مدارک مربوط به املا ک تحت تملک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از جمله ساختمان ها و ورزشگاه های مربوط به این دو باشگاه را بخشی از اقداماتی که باید انجام گردد، اظهار داشت و در ادامه معین تکلیف دارایی های سرخابی های پایتخت با هدف افزایش سرمایه را مورد توجه قرار داد.

سلطانی فر با تاکید بر این نکته که امور مربوط به خصوصی سازی با دقت بسیار انجام می گردد، گفت: برای تحقق این مهم، از تخصص مشاورانی در حوزه اقتصادی، واگذاری و موارد دیگر بهره مند شدیم تا بتوانیم مراحل بعدی کار را با دقت و قدرت در سقف زمانی معین شده است، انجام دهیم.

وی اضافه کرد: همت خوبی در حال حاضر در دستگاه های اجرایی ذیربط به وجود آمده است و با تکیه بر این تعامل و هماهنگی، همه کوشش خود را می کنیم که در زمان معین شده، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنیم.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 703

به "زمان عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس در بورس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان عرضه اولیه استقلال و پرسپولیس در بورس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید