رئیس بنیاد مستضعفان: حل مسائل کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، نابودی دشمنان نزدیک است

به گزارش مجله سی نوا، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: حل مسائل کشور حتماً نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، اما جلوتر از آن نیازمند ایمان است.

رئیس بنیاد مستضعفان: حل مسائل کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، نابودی دشمنان نزدیک است

به گزارش گروه سیاسی مجله سی نوا، سیدپرویز فتاح امشب در جلسه شورای اداری چابهار که با حضور استاندار و جمعی از مدیران کل استانی و مسئولان شهرستان برگزار گشت، گفت: پس از انقلاب خدمات گسترده ای در سیستان و بلوچستان ارائه شده و اگر شرایط این استان را با دوران ستم شاهی بسنجیم قابل قیاس نیست، اما هنوز عمق محرومیت در این استان زیاد است. ما باید در تحلیل خود ضمن مطالبه گری همه این خدمات را در نظر بگیریم و بدانیم این استان از کجا به کجا رسیده است.

رئیس بنیاد مستضعفان تاکید کرد: آمریکا با وجود برخورداری از ثروت و قدرت باز هم بهم ریخته است، علت این است که مومن نیست. ما باید به آینده نظام امیدوار و مومن باشیم؛ اگر مومن باشیم در سختی و دشواری هم نگران نخواهیم بود چرا که می دانیم افق ما روشن است.

فتاح گفت: انقلاب اسلامی صاحب دارد و نیاز به نگرانی ندارد، بهترین محافظ خداوند متعال است و امروز ما بیش از هر چیز به این ایمان نیاز داریم. همه مسائل اقتصادی و معیشتی در صورتی که مومن باشیم کنار خواهد رفت، ما نباید در هیچ شرایطی ایمان خود را از دست بدهیم.

رئیس بنیاد مستضعفان تاکید کرد: امروز شرایط دشمنان اسلام و نظام خیلی خراب است و قطعاً نابودی دشمنان و پیروزی انقلاب نزدیک است. حل مسائل کشور حتماً نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، اما جلوتر از آن نیازمند ایمان است.

وی اضافه کرد: همه مسائلی که امروز در کشور مطرح می شود بدون شک قابل حل است. همه ما باید با تاکید بر باور می شود و می توانیم به سمت حل مسائل کشور حرکت کنیم. اگر ما متقی و مومن باشیم خداوند متعال خودش مسائل را یکی پس از دیگری حل خواهد کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: رهبر معظم انقلاب به توجه به سیستان و بلوچستان تاکید ویژه دارند. ما هر کاری بتوانیم در بنیاد مستضعفان برای سیستان و بلوچستان انجام دهیم دریغ نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 762

به "رئیس بنیاد مستضعفان: حل مسائل کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، نابودی دشمنان نزدیک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس بنیاد مستضعفان: حل مسائل کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، نابودی دشمنان نزدیک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید