دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال، کیش و مات با وزیر!

به گزارش مجله سی نوا، محمدحسن انصاریفرد دوشنبه شب بود که با مصاحبه ای جنجالی علیه وزیر ورزش و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، کناره گیری اش از مدیرعاملی این باشگاه را بیان نمود.

دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال، کیش و مات با وزیر!

انصاریفرد در مصاحبه خود صراحتا از نقش مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در اتفاقات باشگاه پرسپولیس پرده برداشت و از عدم حضورش در هیات مدیره به این شکل گلایه کرد: درگیری های ما با اعضای هیأت مدیره باشگاه در این مدت خیلی زیاد بود ولی من نمی خواستم به خاطر آرامش پرسپولیس هواداران این مسائل را متوجه شوند.

آنها کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن من نیست چون مدیرعاملی که نتواند مدیر روابط عمومی اش را خودش انتخاب کند حتماً اختیار ندارد. بعد از جدایی عرب، با وجود جای خالی دو ماهه در هیأت مدیره، هنوز به عنوان هیأت مدیره انتخاب نشده ام و این موضوع خودش نشان دهنده همه چیز است.

انصاریفرد روز پنجم شهریور 1398 رسما به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به جای ایرج عرب انتخاب شد تا کارهای مدیریتی باشگاه را پیش ببرد. آن زمان انصاریفرد با دلگرمی و پشتوانه وزیر ورزش به پرسپولیس آمد ولی شرایط آنطور که این مدیر در نظر داشت، پیش نرفت.

در واقع با حمایت علنی وزیر از دیگر اعضای هیات مدیره بخصوص رسول پناه رئیس هیات مدیره، موازنه قدرت در این باشگاه بر هم خورد و اختیارات محدودی به انصاریفرد برای سیاست گذاری و تصمیم گیری های مالی داده شد.

وتو کردن توافقات مالی با اسپانسرها، برگزاری جلسات مخفیانه در غیاب انصاریفرد و ایستادگی مقابل بعضی از تصمیمات مدیریتی از جمله مسائلی بود که انصاریفرد بعد از استعفا از پرسپولیس به آن اشاره کرده است.

انصاریفرد پیش از حضور در پرسپولیس، رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته فنی فوتسال بود ولی جالب اینجاست که عمر کاری وی در فوتسال هم دوام زیادی نداشت و روی هم رفته به 7 ماه هم نرسید. انصاریفرد در تاریخ 22 مرداد 1398 از ریاست کمیته فوتسال استعفا کرد و آن زمان دخالت مهدی تاج در کمیته فنی و انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو جدید این کمیته را دلیل استعفایش عنوان نمود.

همان استعفا و حضور در پرسپولیس بعد از دو هفته باعث ایجاد این برآورد شد که وزیر ورزش برای مقابله با فدراسیون فوتبال و مهدی تاج دست به این کار زده است اما مدیرعامل پرسپولیس در نهایت از سوی وزیر هم کیش و مات شد تا سال 98 برای انصاریفرد به عجیب ترین و جنجالی ترین شکل ممکن به سمت خط انتها برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 497

به "دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال، کیش و مات با وزیر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال، کیش و مات با وزیر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید