دور دورِ سپاهان با پیکان در نقش دنیا

به گزارش مجله سی نوا، خبرنگاران/اصفهان ملاقات دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و پیکان تهران عصر امروز از ساعت 16:40 در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید.

دور دورِ سپاهان با پیکان در نقش دنیا

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

ملاقات دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و پیکان تهران در چهارچوب هفته پانزدهم عصر امروز از ساعت در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید که در انتها نیمه نخست شاگردان امیر قلعه نویی با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفتند.

سپاهانی ها آخرین پیروزی خود را برابر پیکان، در جام حذفی کسب نموده اند و پس از آن در سه ملاقات لیگ رجحان خود نتیجه ای بهتر از تساوی برابر حریفان به دست نیاورند.

به گزارش خبرنگاران، شاگردان امیر قلعه نویی برای بازگشت نوار پیروزی پای به میدان نقش دنیا گذاشتند.

قضاوت این ملاقات برعهده سید رضا مهدوی به همراه محمدرضا ابوالفضلی و سید یعقوب حجتی بود.

اولین موقعیت حساس این ملاقات در دقیقه 14 و توسط امید نورافکن خلق شد. این بازیکن از سمت راست پیکان توپ را بر روی دروازه این تیم سانتر کرد که با ضربه سر کی روش با فاصله کمی بیرون رفت.

در دقیقه 18 سپاهانی ها صاحب یک ضربه کرنر شدند که محمدرضا حسینی این توپ را بر روی دروازه پیکان سانتر کرد تا باز هم کی روش با یک ضربه سر توپ را روانه دروازه وحید شیخ ویسی کند اما این توپ به دیرک دروازه اصابت کرد و دفع شد تا نتیجه بازی تغییر نکند.

بلافاصله و در دقیقه 19 سپاهانی ها توسط محمدرضا حسینی صاحب یک موقعیت خوب شد که این بازیکن با یک پاس در عمق توپ را به کی روش استنلی رساند اما مدافعین تیم پیکان اجازه حرکت به او ندادند و مهاجم سپاهان را بر زمین زدند تا داور پنالتی به سود سپاهان اعلام کند.

ضربه پنالتی را ولسیانی با یک شوت دقیق به سمت چپ دروازه پیکان زد تا سپاهان را یک بر صفر پیش بیندازد.

پس از این گل، بازی موقعیت حساس چندانی نداشت و دو تیم سعی بر حمله و باز کردن خطوط دفاعی یکدیگر داشتند اما پیروز به رسیدن به دروازه ها نمی شدند.

در حالی که همه منتظر سوت انتها نیمه نخست بودند امید نورافکن از پشت محوطه 18 قدم با یک شوت سنگین دروازه وحید شیخ ویسی را برای بار دوم باز کرد.

بازی در انتها نیمه نخست با نتیجه دو بر صفر به سود سپاهان به انتها رسید.

در ابتدای نیمه دوم شاگردان حسین فرکی بودند که بازی را بهتر از تیم میزبان شروع کردند.

طریقه 47 محمد ستاری با یک شوت توپ را روانه دروازه پیغام نیازمند کرد اما نیازمند با واکنش مناسب توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 56 توپ ارسالی علی محمدی از روی کرنر و ضربه سر حق وردی را نیازمند با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 66 پاس خوب مهدی کیانی به ایران پوریان رسید و وی را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما تعلل بیش از حد وی سبب از دست رفتن این موقعیت شد؛ در ادامه نیز ضد حمله پیکان را نورافکن به خوبی خراب کرد.

در دقیقه 73 باز هم پیکانی ها با ارسال و روی دروازه خود را در موقعیت حساس قرار دادند با ضربه سر بازیکن پیکان به تیرک دروازه سپاهان اصابت کند. توپ ریباندی نیز با شوت بازیکن پیکان همراه اما پیغام نیازمند با یک واکنش عالی این موقعیت را دفع کرد.

دقیقه 84 ضربه روی پای جابر انصاری از پشت محوطه جریمه سپاهان را پیغام نیازمند با یک دست از زیر تیرک افقی دروازه سپاهان به کرنر فرستاد.

در ادامه، بازی موقعیت حساسی نداشت تا این ملاقات با نتیجه دو بر صفر به سود تیم فوتبال سپاهان به انتها برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 249

به "دور دورِ سپاهان با پیکان در نقش دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور دورِ سپاهان با پیکان در نقش دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید