دستگیری دزدان یک میلیاردی خانه های منطقه تهرانسر

به گزارش مجله سی نوا، رئیس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری اعضای سه نفره باند سارقان منزل در منطقه تهرانسر اطلاع داد.

دستگیری دزدان یک میلیاردی خانه های منطقه تهرانسر

جهت دریافت خدمات آلاچیق پشت بامی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی مجله سی نوا، سرهنگ محمود مالمیر با اعلام این خبر گفت: چندی قبل مأموران در جریان 2 فقره سرقت خانه که به یک شیوه و شگرد انجام شده بود نهاده شدند و تیم عملیات کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

وی اضافه نمود: مأموران با حضور در محل سرقت ها به سراغ دوربین مدار بسته ای که در صحنه سرقت بود رفته و مشاهده کردند که 3 مرد سوار بر خودروی سمند سفید رنگ در محل حاضر شده و به شیوه تخریب پنجره وارد ساختمان می شوند که یکی از متهمان داخل خودرو، یکی دیگر داخل راه پله و سومین متهم در خانه اقدام به سرقت می نماید که در 2 فقره سرقت نزدیک به یک میلیارد طلا، جواهرات، پول و ارز نموده اند.

این مقام پلیسی ادامه داد: در ادامه تحقیقات معین شد سارقان در دومین سرقت خود در زمان خروج ساختمان در برابر صاحبخانه که زن جوانی است نهاده شده اند که با استفاده از افشانه اشک آور پیروز به فرار شده اند.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر عنوان نمود: تجسس های پلیسی برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه روز گذشته مأموران خودروی سمند سفید رنگ با 3 سرنشین که پلاک خودرویشان مخدوش بود را مشاهده کردند و با توجه به مرموز بودن آنها دستور ایست صادر شد.

سرهنگ مالمیر گفت: راننده سمند با مشاهده خودروی پلیس به سرعت خودروی خود اضافه نموده و سعی بر فرار داشت که مأموران به تعقیب و گریز سارقان پرداختند و متهمان در راستا فرار یک کوله پشتی و کیف دستی به بیرون خودرو پرتاب کردند و در ادامه و پس از یک تعقیب و گریز پلیسی پیروز به توقیف خودرو و دستگیری 3 مرد جوان شدند.

این مقام پلیسی ادامه داد: مأموران پس از دستگیری و برداشتن کوله پشتی سارقان وسایل و ابزار سرقت از قبیل ماسک، دستکش، و یک حلقه برای باز کردن دستگیره پنجره های خانه به دست آوردند و جالب اینکه متهمان اصرار بر بیگناهی داشتند که تصویر دوربین مداربسته که داخل یکی از خانه ها تصاویر دزدان را با همان لباس های زمان دستگیری شأن ثبت نموده بود پیش روی متهمان نهاده شد و زن جوان که در زمان فرار دزدان خانه اش آنها را مشاهده نموده بود آنها را شناسایی کرد و همین کافی بود تا سارقان به سرقت خانه ها اعتراف نمایند.

سرهنگ مالمیر در انتها گفت: متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام محترم قضائی در اختیار مأموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران نهاده شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 345

به "دستگیری دزدان یک میلیاردی خانه های منطقه تهرانسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری دزدان یک میلیاردی خانه های منطقه تهرانسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید