درخشان: پرسپولیس با ادامه این تفکر دچار چالش جدی می گردد

به گزارش مجله سی نوا، حمید درخشان، سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تفکر فعلی و حاکم بر تیم تفکر درستی نیست و این تیم با این وضعیت به چالش کشیده خواهد شد.

درخشان: پرسپولیس با ادامه این تفکر دچار چالش جدی می گردد

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سی نوا در مورد توقف پرسپولیس مقابل ماشین سازی و انتقادهایی که از علی علیپور بابت اینکه پنالتی این تیم را در دقیقه 90 به صورت چیپ زد و از دست داد، گفت: اگر علیپور هم آن پنالتی را چیپ نمی زد و گل می شد، باز هم پرسپولیس خوب بازی نمی نماید. روند بازی پرسپولیس اشکالاتی دارد که باید برطرف شود.

وی در مورد اینکه چه اشکالاتی در بازی پرسپولیس وجود دارد، گفت: در این تیم هماهنگی وجود ندارد و بازیکنان بسیار زیاد جابجا می شوند. مگر می شود که 9 هفته از لیگ گذشته باشد و شما دفاع چپ و راست خودتان را نشناسید؟ بازیکن تخصصی در پست غیرتخصصی بازی می نماید و هر فرد معمولی هم که بازی پرسپولیس را ببینید، متوجه می شود که نفرات اشتباه در پست های مختلف قرار می گیرند. به نظرم کالدرون از بازیکنان شناخت لازم را ندارد و هنوز آنها را در پست های مختلف امتحان می نماید.

درخشان در واکنش به این مسئله که آیا کالدرون با توجه به عملکرد خوب محمد انصاری و محمدحسین کنعانی زادگان قصد نداشت به ترکیب آنها دست بزند و به همین دلیل مجبور شد شجاع خلیل زاده را به سمت راست ببرد، گفت: اگر او مجبور به بازی دادن به شجاع خلیل زاده شده است، نباید او را در دفاع راست بازی می داد. شجاع به پست تخصصی خودش می آمد و محمد انصاری به سمت چپ می رفت. این مسئله عجیب را من به خاطر عدم توانایی مربی یا عدم شناخت او از تیم می دانم.

سرمربی سابق پرسپولیس اعلام کرد: این تفکر که اکنون در پرسپولیس وجود دارد، تفکر خوبی برای تیم نیست و پرسپولیس با این شرایط در آینده دچار مشکل خواهد شد. این بازی ها و نتایج هشداری برای تیم است که اگر این تفکر ادامه داشته باشد، تیم به چالش جدی دچار می شود.

درخشان درباره اینکه پرسپولیس پس از دوران او به برانکو رسید که این تغییرات را تجربه کرد و حالا تیم برانکو به کالدرون رسیده است و این شرایط را چطور مقایسه می نماید، گفت: این تیم حسن بزرگی نسبت به آن تیم دارد. حداقل این است که استخوان بندی تیم حفظ شده و سه سال پشت هم قهرمان شده است. زمان من و تیمی که به برانکو رسید، پرسپولیس شرایط خوبی نداشت و بازیکن مصدوم زیاد داشتیم اما این تیم علاوه بر حفظ استخوان بندی و شخصیت قهرمانی اش، چند بازیکن خوب هم جذب نموده است. به نظرم اشکال پرسپولیس به توانایی فنی سرمربی تیم بازمی شود.

وی اضافه نمود: این تیم باید با شرایطی که داشته باید بهتر از این بازی کند. بازیکنان خوبی جذب تیم شدند که با پرسپولیس غریبه هم نبودند و قبلاً در این تیم بازی می کردند. اینکه مربی نمی تواند ترکیب خودش را پیدا کند، ایراد بزرگی است. امیدوارم که این تیم بهتر شود، چون در حال از دست دادن فرصت ها هستیم و این برای پرسپولیس گران تمام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 153

به "درخشان: پرسپولیس با ادامه این تفکر دچار چالش جدی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: پرسپولیس با ادامه این تفکر دچار چالش جدی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید