داعش: نیروهای ما عامل برخورد بالگردهای فرانسوی در اقتصادی بودند

به گزارش مجله سی نوا، گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه ادعا نموده در برخورد دو بالگرد حامل نظامیان فرانسه در اقتصادی نقش آفرینی نموده است.

داعش: نیروهای ما عامل برخورد بالگردهای فرانسوی در اقتصادی بودند

به گزارش فارس، داعش روز پنجشنبه مدعی شد شاخه این گروه تروریستی در آفریقای غربی عامل سقوط بالگرد حامل نظامیان فرانسه در هفته جاری بوده است.

کاخ الیزه روز شنبه اعلام نموده بود بالگرد حامل نظامیان فرانسوی روز 25 نوامبر (چهارم آذر) در جریان عملیاتی در اقتصادی علیه گروه های افراطی دچار سانحه شده و 13 نظامی فرانسوی کشته شده اند.

منابع خبری همان روز گزارش دادند این حادثه بر اثر برخورد دو بالگرد به یکدیگر اجرا شده است. این حادثه شمار نظامیان جان باخته در اقتصادی از زمان مداخله پاریس در آن کشور آفریقایی را به 38 نفر رساند.

داعش امروز (پنجشنبه)، بدون ارائه هیچ مستندی ادعا نموده برخورد این دو بالگرد بعد از شلیک نیروهای این گروه به سمت آنها اجرا شده است. مطابق این ادعا، یکی از بالگردها قصد عقب نشینی داشته که به بالگرد دیگر برخورد نموده است.

رسانه های بین المللی می گویند کشته شدن 13 نظامی فرانسوی بالاترین تلفات این کشور در اقتصادی بوده است.

خبرگزاری فرانسه روز دوشنبه هفته جاری به نقل از سخنگوی ارتش این کشور گزارش داد جعبه سیاه بالگردهای سانحه دیده پیدا و برای انجام تحقیقات بیشتر تحویل مسئولان مربوطه شده اند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 204

به "داعش: نیروهای ما عامل برخورد بالگردهای فرانسوی در اقتصادی بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داعش: نیروهای ما عامل برخورد بالگردهای فرانسوی در اقتصادی بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید