داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر منتشر کرد

به گزارش مجله سی نوا، فارس نوشت: گروه تروریستی داعش در لیبی فیلمی از سر بریدن تعدادی از اسرای نزد این گروه و اعدام جمعی آن ها را منتشر کرد.

داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر منتشر کرد

گروه تروریستی داعش روز پنجشنبه (دیروز) فیلمی را از سر بریدن تعدادی از اسرای نزد این گروه که اغلب از کارکنان دولتی بودند و نیز اعدام جمعی به ضرب گلوله تعدادی دیگر در منطقه الفقهاء واقع در جنوب لیبی منتشر کرد.

در این فیلم 30 دقیقه ای اقدامات خشونت بار عناصر داعش با شهروندانی که در جریان عملیات تروریستی داعش در شهر الفقهاء به اسارت درآمده اند، نشان داده می گردد و در یک قطعه از فیلم اعدام جمعی تعدادی از اسرا با تیراندازی به ناحیه سر آن ها در یک منطقه صحرایی و در بخش دیگری نیز بریدن سرهای تعدادی از شهروندان دیده می گردد.

طبق گزارش شبکه سعودی العربیه، در این فیلم همچنین بخش هایی از حمله داعشی ها که بعضی از آن ها لباس نظامی و بعضی دیگر لباس سیاه بر تن دارند، به شهر الفقهاء و نیز آتش زدن مقرهای دولتی و امنیتی از جمله شهربانی الفقهاء، یورش به خانه های شهروندان و بازداشت تعدادی از افراد به ویژه شهردار الفقهاء مشاهده می گردد.

این فیلم نشان می هد که داعش از امکانات زیاد لجستیکی و انواع مختلف سلاح و مسلسل برخوردار است.

شهرک الفقهاء واقع در منطقه الجفره تحت سیطره ارتش لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر واقع شده است و تاکنون چندین بار هدف حمله داعشی ها قرار گرفته است و آخرین مورد این حمله آوریل گذشته بود که عناصر داعش با حمله به این شهرک و یورش به خانه های شهروندان، تعدادی از افراد را کشته یا ربودند.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 223

به "داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داعش فیلمی را از سر بریدن چند اسیر منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید