خبرنگاران پوتین با اعضای شورای امنیت روسیه درباره مناقشه قره باغ گفت وگو کرد

به گزارش مجله سی نوا، مسکو - خبرنگاران - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با اعضای شورای امنیت روسیه درخصوص مناقشه قره باغ و آخرین اوضاع این منطقه گفت وگو و گفتگو کرد.

خبرنگاران پوتین با اعضای شورای امنیت روسیه درباره مناقشه قره باغ گفت وگو کرد

جهت دریافت خدمات طراحی و ساخت ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران از بیانیه دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین، پوتین روز آدینه در این نشست مجازی شورای امنیت که میخاییل میشوستین نخست وزیر، دیمیتری مدودیف معاون شورای امنیت، سرگئی شایگو وزیر دفاع و بعضی مقامهای ارشد روسیه شرکت داشتند، با آنها درخصوص اوضاع منطقه قفقاز جنوبی با موضوع اوضاع قره باغ گفت وگو کرد.

درگیری های نظامی میان نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان 6 مهرماه گذشته شروع شده است و به رغم این که با دخالت میانجیگران بین المللی سه بار توافق آتش بس میان طرفین حاصل شده، این درگیری ها بیش از یک ماه است همچنان با شدت ادامه دارد.

جمهوری آذربایجان در این مناقشه با تکیه بر اصل حفظ تمامیت ارضی خواهان انتها اشغالگری ارمنستان شده و از سوی دیگر طرف ارمنی با استناد به اصل حق معین سرنوشت خواهان به رسمیت شناخته شدن حقوق ارامنه در منطقه قره باغ شده است.

در ادامه بیانیه کرملین خاطرنشان شده است: در نشست شورای امنیت روسیه حادثه غمبار روز گذشته در اروپا (حمله تروریستی به کلیسایی در شهر نیس فرانسه) مطرح و آنالیز شد.

اعضای شورای امنیت روسیه، هر گونه مظاهر تروریسم را محکوم کردند.

در نشست شورای امنیت روسیه بعضی مسائل داخلی روسیه هم آنالیز شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 907

به "خبرنگاران پوتین با اعضای شورای امنیت روسیه درباره مناقشه قره باغ گفت وگو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پوتین با اعضای شورای امنیت روسیه درباره مناقشه قره باغ گفت وگو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید