خبرنگاران آستان قدس رضوی اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد

به گزارش مجله سی نوا، مشهد- خبرنگاران- دبیر کانون های خدمت خراسان رضوی گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه ولایت، مرحله دیگری از طرح حمایتی آقا حساب کردند با پرداخت بدهی اجاره بهای مسکن بانوان بی سرپرست از سوی آستان قدس رضوی شروع شد.

خبرنگاران آستان قدس رضوی اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد

جهت دریافت خدمات آلاچیق در باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی امین بهنام اضافه نمود: در گام اول این طرح کانون های خدمت رضوی محله ای مستقر در حاشیه شهر مشهد، افراد مشمول را در منطقه خود شناسایی و معرفی می نمایند.

وی با بیان اینکه این طرح از شروع شیوع کرونا، با تسویه بدهی فروشگاه های مواد غذایی، معوقات قبوض و پرداخت بدهی بیماران به اجرا درآمده است ادامه داد: این طرح شامل بانوان سرپرست خانواری است که اجاره عقب افتاده داشته و اجاره ماهانه آنها کمتر از پنج میلیون ریال است و مالکان نیز نصف اجاره بهای منازل را بخشیده اند.

دبیر کانون های خدمت خراسان رضوی با بیان مشارکت دیگر اقشار در این طرح معنوی گفت: خیران و اقشار مختلف مردم مشهد که بنا داشتند سال جاری برای عید غدیر مراسم جشن برپا نمایند، به خاطر شیوع کرونا هزینه این جشن را به کارت نذورات آستان قدس رضوی واریز نموده اند تا سهمی در اجرای این طرح خیرخواهانه داشته باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 700

به "خبرنگاران آستان قدس رضوی اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آستان قدس رضوی اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید