تلفات جاده ای در استان مازندران 44 درصد کاهش یافت

به گزارش مجله سی نوا، دبیر کمیته انتظامی و امنیتی ستاد خدمات سفر مازندران گفت: در طرح نوروزی سال جاری تا به امروز، تلفات حوادث جاده ای در استان نسبت مدت مشابه سال گذشته 44 درصد کاهش داشته است.

تلفات جاده ای در استان مازندران 44 درصد کاهش یافت

به گزارش مجله سی نوا از ساری، سرهنگ سید تقی میرحسینی ظهر امروز در جمع مجله سی نوا گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در حفظ امنیت جامعه دارد که شعار سال جاری نیروی انتظامی آرامش و نشاط بهاری قانونمندی با نظم اجتماعی در سطح کشور است که کوشش دارد ایمنی و امنیت را برای مسافران و گردشگران به ارمغان آورد.

وی با اشاره به عملکرد پلیس اضافه نمود: پلیس 110 تبلور نوآوری و شکوفایی در ارائه خدمات پلیس و مشارکت آحاد مردم در تثبیت امنیت همه جانبه دارد.

دبیر کمیته انتظامی و امنیتی ستاد خدمات سفر استان مازندران توضیح داد: بیش از 6 هزار و 503 نفر نیرو در سطح استان برای امنیت کامل مسافران و شهروندان کوشش می نمایند.

دبیر کمیته انتظامی و امنیتی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: یک هزار و 457 اکیپ شامل گشت خودرویی، موتوری و پیاده در سطح استان جهت تامین امنیت مسافران به صورت شبانه روزی در حال اجرا وظیفه هستند.

میرحسینی با اشاره به نظارت بر عملکرد پلیس در طرح نوروزی اضافه نمود: 38 اکیپ گشت خودرویی وظیفه نظارت بر عملکرد پلیس را برعهده دارند.

وی گفت: در طرح نوروزی سال جاری تا به امروز، تلفات حوادث جاده ای در استان مازندران نسبت مدت مشابه سال گذشته 44 درصد کاهش داشته است.

دبیر کمیته انتظامی و امنیتی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به سرانجام روزهای تعطیل از رانندگان خواست عجله ای برای برگشت نداشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت نمایند و قوانین هدایت و رانندگی را رعایت نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 425

به "تلفات جاده ای در استان مازندران 44 درصد کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفات جاده ای در استان مازندران 44 درصد کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید