(تصاویر) بیرانوند در بلژیک چه تست هایی می دهد؟

به گزارش مجله سی نوا، علیرضا بیرانوند بامداد روز یکشنبه به بلژیک می رود تا به اردوی تیم آنتورپ اضافه شود. او احتمالا در دو روز متوالی تست های پزشکی و آمادگی جسمانی را نیز انجام می دهد و بعد از نتایج، می تواند در تمرینات شرکت کند. هرچند که بلیت برگشت او برای روز چهارشنبه رزرو شده، اما مشخص نیست که وی آخر هفته را در تهران خواهد بود یا در آنتورپ.

(تصاویر) بیرانوند در بلژیک چه تست هایی می دهد؟

این در حالی است که اعضای تیم رویال آنتورپ این تست ها را 3-4 روز پیش انجام دادند. آن ها در کمپ آزمایشگاهی Bossuil دور هم جمع شدند و رشته آزمایش هایی را انجام دادند که در پروتکل های بهداشتی و ورزشی وجود دارد.

بیرانوند نیز باید این تست ها را انجام دهد. تست کرونا با کیت استاندارد، یکی از این آزمایش هاست؛ بقیه تمریناتی هستند که آنتورپ برای آمادگی سنجی بیرانوند از نظر ورزشی و همچنین سلامتی و آمادگی جسمانی او برگزار می کند تا از خرید این بازیکن اطمینان یابد.

یکی از مهم ترین تست ها VO2 Max است. این آزمایش بیشترین میزان ورودی اکسیژن را در بدن هر فرد نشان می دهد که برای انجام فعالیت های ورزشی سنگین و استقامتی از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی دیگر از آزمایش ها تست دویدن است که بازیکنان باید زمان مشخصی را روی تردمیل سپری کنند که سرعت نیز در آن متغیر است. دیگر تست ها مربوط به آمادگی جسمانی نظیر وزنه زدن در حالت نشسته و ایستاده است که بعید است بیرانوند مسئله ای در اجرای آن ها داشته باشد.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 719

به "(تصاویر) بیرانوند در بلژیک چه تست هایی می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) بیرانوند در بلژیک چه تست هایی می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید