بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به تحریم های آمریکا

به گزارش مجله سی نوا، اعضای اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام غیرقانونی آمریکا تأکید کردند که این سازمان بین المللی مصمم تر از گذشته رسالت رسانه ای خود را به انجام خواهد رساند.

بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به تحریم های آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اعضای اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی روز آدینه بیانیه ای در محکومیت اقدام اخیر آمریکا مبنی بر تحریم این سازمان بین المللی و غیردولتی صادر کردند.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمان الرحیم

آگاه شدیم دولت ایالات متحده آمریکا در یک اقدام غیر قانونی و به دور از عرفیات و قوانین بین المللی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی را به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا مورد تحریم قرار داده است.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به عنوان یک سازمان بین المللی غیر دولتی و به هیچ کشوری و سازمانی وابسته نبوده و رسالت آن ابلاغ پیغام وحیانی اسلام اصیل و خبر رسانی صحیح و به دور از هیاهوی کاذب استکبار جهانی و شفاف سازی و دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی و دفاع از بشریت و مظلومین جهان می باشد.

رسانه های عضو اتحادیه جزء پاک ترین، سالم ترین و صادق ترین و با اخلاق ترین رسانه های جهان است، رعایت اخلاق جامعه، امنیت اخلاقی خانواده، صداقت در اطلاع رسانی جزء اصول اساسی این سازمان است.

اتهام زنی به این جریان رسانه ای سالم، پاک، صادق و محبوب انسان ها از طرف کسانی که سال ها راستا یک طرفه رسانه ای در اختیار آنها بوده و آنها با دروغ پردازی های خود افکار مردم جهان را به انحراف راهنمایی نموده و شعار دروغین آزادی اندیشه و بیان فقط پوششی برای نشر اکاذیب و طرح غیر واقعیت ها در جهان بوده است، هیچ رسانه حق گویی را برنمی تابند و به دنبال خاموش کردن صداهای حقیقت و واقعیت هستند.

اعضای اتحادیه رادیو تلویزیون اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام غیرقانونی آمریکا مصمم تر از گذشته رسالت رسانه ای خود یعنی اطلاع رسانی دقیق و شفاف، دفاع از مقدسات و مصالح امت اسلامی و ارزشهای انسانی و حمایت از مظلومین جهان را با قوت بیشتر به پیش خواهد برد و به ملت های جهان اعلام می کنیم ما صدای مظلومیت شما در جهان خواهیم بود.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 928

به "بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به تحریم های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در واکنش به تحریم های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید