امروز آخرین فرصت برای ثبت نام تیم های ملی کشتی در قهرمانی آسیا

به گزارش مجله سی نوا، امروز آخرین فرصت تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی است که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نام کشتی گیران اوزان دهگانه را در سیستم آتنای اتحادیه جهانی وارد نمایند.

امروز آخرین فرصت برای ثبت نام تیم های ملی کشتی در قهرمانی آسیا

با ما همراه باشید تا با بهترین مجری مستقیم تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی 2020 آسیا اواخر بهمن ماه در هندوستان برگزار خواهد شد.

امروز (شنبه) آخرین زمانی است که کادرفنی تیم های ملی اسامی نفرات مورد نظر را به فدراسیون کشتی اعلام نمایند تا ثبت نام اولیه از آنها برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در سیستم آتنا انجام بگیرد.

در ثبت نام اولیه می گردد در هر وزن تا سه کشتی گیر را معرفی کرد که دو هفته مانده به مسابقات باید تیم اصلی ثبت نام گردد. بعد از آن در 48 ساعت مانده به رقابت ها تنها با گواهی و تایید رسمی پزشکی می گردد کشتی گیر دیگری را جایگزین فرد معرفی شده کرد.

تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران بعد از مسابقات قهرمانی آسیا خود را برای شرکت در رقابت های گزینشی اول (آسیایی چین) آماده می نمایند.

اردوی شاگردان غلامرضا محمدی از روز دوم بهمن برای حضور در آسیایی هندوستان در مجموعه ورزشی انقلاب شروع شده و فرنگی کاران نیز از روز دهم بهمن تمرینات شان را در خانه کشتی شهید صدرزاده شروع خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 273

به "امروز آخرین فرصت برای ثبت نام تیم های ملی کشتی در قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین فرصت برای ثبت نام تیم های ملی کشتی در قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید