امدادرسانی نیروی دریایی ارتش به نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان

به گزارش مجله سی نوا، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با استفاده از تجهیزات گشت و شناسایی هوایی، موقعیت شناورهای حادثه دیده را دریافت و تیم های امداد هوایی و دریایی را به محل حادثه اعزام کرد.

امدادرسانی نیروی دریایی ارتش به نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان

با همراهی مجری مستقیم تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه دفاعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پس از اعلام مرکز تجسس و نجات استان هرمزگان به نیروی دریایی ارتش و درخواست این مرکز مبنی بر امدادرسانی به شناورهای حادثه دیده در دریای عمان، منطقه یکم این نیرو با دریافت اخبار تکمیلی و موقعیت تقریبی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات گشت و شناسایی هوایی، موقعیت شناورهای حادثه دیده را دریافت و تیم های امداد هوایی و دریایی را به محل حادثه اعزام کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به فاصله شناورها از ساحل ایران، یک شناور غیرایرانی نزدیک به محل حادثه قبل از سایر نیروهای امدادی در محل حضور یافته و پس از دریافت خدمه شناور اول، آنها را به کشتی های امداد و نجات ایرانی تحویل داد که ملّیت آنها در حال آنالیز است.

لازم به ذکر است، چگونگی حادثه و ابعاد آن توسط مراجع ذی صلاح در حال آنالیز است اما اخبار غیرموثق حاکی از وقوع حریق به روی عرشه شناورها است و ظاهراً هر دو شناور حامل میعانات گازی بوده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 279

به "امدادرسانی نیروی دریایی ارتش به نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی نیروی دریایی ارتش به نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید