اعلام نتایج آزمون میانجیگری در هفته آینده

به گزارش مجله سی نوا، معاون برنامه ریزی مرکز توسعه حل اختلاف از برگزاری آزمون میانجیگری با حضور 560 داوطلب در 15 استان اطلاع داد و گفت: کوشش می کنیم حداکثر ظرف هفته آینده نتایج این آزمون را به وسیله سامانه و سایت مرکز توسعه حل اختلاف اطلاع رسانی کنیم.

اعلام نتایج آزمون میانجیگری در هفته آینده

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی حسین پور، معاون برنامه ریزی مرکز توسعه حل اختلاف کشور در جریان بازدید از محل آزمون اولین دوره آموزشی میانجیگری در مصاحبه با میزان بیان داشت: در اجرای ماده 82 قانون آیین دادرسی کیفری و تحقق اهداف مدنظر در سند تحول قضایی تاسیس موسسه میانجی گری پیش بینی شده است.

حسین پور اضافه نمود: دو هدف کلی را در این راستا مد نظر قرار داده ایم هدف اول کاهش موجودی و ورودی پرونده به محاکم قضایی است و دومین هدف نیز افزایش سرعت در رسیدگی به پرونده هاست که برای تحقق این اهداف از قبل فراخوانی ارسال شده بود تا متقاضیان و علاقه مندان ثبت نام نموده و فرآیند مصاحبه و گزینش انجام گرفته است.

وی توضیح داد: پس از تایید مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه، متقاضیان طی 84 جلسه توسط اساتید مجرب با همکاری دانشگاه تهران آموزش دیدند و امروز آزمون اولین دوره میانجی گری در سطح کشور در 15 استان با حضور 560 داوطلب برگزار گردید و کوشش می کنیم حداکثر ظرف هفته آینده نتایج این آزمون را به وسیله سامانه و سایت مرکز توسعه حل اختلاف اطلاع رسانی کنیم.

معاون برنامه ریزی مرکز توسعه حل اختلاف کشور در انتها یاد آور شد: امیدواریم بتوانیم از این طریق، یاری های شایانی هم به مردم و هم به منظور رسیدگی به دعاوی و کاهش پرونده ها اقدامات موثری انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1320

به "اعلام نتایج آزمون میانجیگری در هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نتایج آزمون میانجیگری در هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید