آنتونی استوکس، مهاجم پیشین پرسپولیس و تراکتور زندانی می گردد؟

به گزارش مجله سی نوا، به ادعای نشریه سان آنتونی استوکس بازیکن سابق پرسپولیس و تراکتور ممکن است برای درگیری با یک مرد در دوبلین برای یک سال زندانی گردد.

آنتونی استوکس، مهاجم پیشین پرسپولیس و تراکتور زندانی می گردد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پیشین پرسپولیس و تراکتور که در حال حاضر بازیکن آزاد است، همچنان با حاشیه های رنگارنگ دست وپنجه نرم می نماید.

استوکس 32 ساله در 16 مارس یعنی وقتی که پرسپولیس را ترک کرد و به بهانه کرونا دیگر برنگشت، در دوبلین با مردی در یک باشگاه شبانه درگیر شده و با سر به صورت این مرد کوبیده. البته استوکس ادعا می نماید این عمل او دفاع از خود بوده است.

با این حال پس از شکایتی که از استوکس شده قاضی طبق بند سه قوانین جرایم غیرمرگبار او را مجرم تشخیص داده. قرار بود روز دوشنبه برای رسیدگی مجدد استوکس به دادگاه دوبلین برود، اما نه او و نه وکلیش در دادگاه حاضر نشدند. حتی مرد آسیب دیده هم به دلیل این که در انگلیس زندگی می نماید به این جلسه نیامده. در نهایت قاضی به دلیل عدم حضور استوکس و وکلیش دستور دستگیری او را صادر نموده است. با این حال دادستانی ایرلند اعتقاد دارد این پرونده باید در منطقه بماند و به دادگاه مدنی که ممکن است مجازات بیشتری برای چنین جرمی صادر کند، ارسال نشود.

در خلاصه ای از شواهد ارائه شده آمده: استوکس به شاکی با سر ضربه می زند و سپس او را نقش بر زمین می نماید. در نهایت هم این مرد دچار بیهوشی موقت شده است.

در صورت اثبات این جرم، دادگاه می تواند 12 ماه زندان برای استوکس در نظر بگیرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 991

به "آنتونی استوکس، مهاجم پیشین پرسپولیس و تراکتور زندانی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنتونی استوکس، مهاجم پیشین پرسپولیس و تراکتور زندانی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید