آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن ، تسهیلات برای هر واحد چقدر است؟

به گزارش مجله سی نوا، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 14 تیرماه است.

آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن ، تسهیلات برای هر واحد چقدر است؟

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق چوبی آماده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله سی نوا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه مهلت ویرایش اطلاعات پذیرفته شدگان طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت 24، شنبه 14 تیرماه است، گفت: بیشترین میزان مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن متعلق به تهرانی ها با 155 هزار نفر و کمترین میزان مشارکت مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد با 63 هزار نفر است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان طرح اقدام ملی مسکن تا 14 تیرماه فرصت ویرایش اطلاعات خود را در سامانه tem.mrud.ir دارند، اضافه نمود: یکسری از اطلاعات از جمله شهر محل سکونت، کد ملی قابل تغییر نیستند. اما بخشی از اطلاعات از جمله نشانی از جمله مواردی است که در صورت تغییر، باید ویرایش گردد.

اصلانی ادامه داد: تسهیلات اقدام ملی مسکن برای هر واحد مسکن ملی 100 میلیون تومان است.

به گفته وی، آورده سازنده برای هر واحد حداکثر 20 درصد است و 80 درصد تسهیلات به هر واحد به سازندگان تعلق می گیرد. همچنین تسهیلاتی که سازندگان برای ساخت مسکن ملی دریافت می نمایند قابل انتقال به خریدار است و خریداران متعهد می شوند، بازپرداخت تسهیلات خریداری شده را انجام دهند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن در همه استان ها آغاز شده است، شرح داد: استان زنجان پیشروترین استان ها در ساخت مسکن ملی است و استانی است که عملیات اجرایی مسکن ملی در بعضی از واحدها به مرحله اسکلت رسیده است.

لازم به ذکر است، طرح اقدام ملی مسکن شامل احداث 400 هزار واحد مسکونی برای دهک های 4 تا 7 میان درآمدی است که تکمیل آنها بنا بر اعلام سیاستگذاران این طرح، انتها سال 99 است.

  • انتها ساخت 400 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن تا سال آینده
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 679

به "آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن ، تسهیلات برای هر واحد چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح ملی مسکن ، تسهیلات برای هر واحد چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید